Detail Introduction
| roduct Name |
KLC-T5
|
| Power | 60W/set (32W/bulb) |
| Light source |
white 3570(15*32mil),Other color temperatures 3570(6*45mil)
|
| Color temperature | 6500K,3000K |
| Material | 6063 aviation aluminum + military-grade fan |
| Luminous flux | 9600LM |
| Operating voltage | 12V-24V |
| Protection class | IP67 |
| Cooling principle | Fan cooling |
| Operating temperature | -40 ° ~ +130° |
| Operating life | ≥ 50000h |
| Product Features | Small size, easy to install |
| Product Size | 16*12*5 |
| Weight | 220g |


More









