Detail Introduction
| lication |
License Plate Light / Cargo Light / Dome Light / Courtesy Light / Map Light / Interior Door Light / Luggage Compartment Light |
| color | White and Other |
| Color temperature | 3000k 5000k 6000k |
| Interface Type |
KL-31MM
|
| Lumen | 175LM |
| LED QTY | 31MM-3SMD-2525-12V |
| Canbus | Yes |
| Lifespan | 50,000 hours |
| Application Temp | -40℃~+85℃ |
| Weight | 3g |
| Product Keywords | Canbus 31MM-3SMD-2525-12V |
More









