Detail Introduction
| Product Name |
KLC-M85
|
| Power | 140W/set (70W/bulb) |
| Light source |
4070(12*45mil)
|
| Color temperature | 6500K |
| Material | 6063 aviation aluminum + military-grade fan |
| Luminous flux | 9600LM |
| Operating voltage | 12V-24V |
| Protection class | IP67 |
| Cooling principle | Fan cooling |
| Operating temperature | -40 ° ~ +130° |
| Operating life | ≥ 50000h |
| Product Features | Small size, easy to install |
| Product Size | 16*12*5 |
| Weight | 340g |




More









